środa, 4 czerwca 2014

School

Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek.
                                                                                                                     - Albert Einstein

Wraz ze zbliżającym się końcem roku szkolnego zbliżają się (w moim wypadku) sprawdziany i kartkówki z poszczególnych przedmiotów. W gimnazjum nie mamy już tzw. "luzu" jednak do końca szkoły (przynajmniej nam tak oznajmiono) mamy się uczyć. Sama jestem ciekawa jak będzie wyglądała owa nauka po wystawieniu ocen. Jutrzejszy dzień, tak jak też piątek oraz następny tydzień będzie pełen pracy, otóż oceny będą wystawiane do dnia 13 czerwca (piątek). 

Co mnie czeka? 

Czeka mnie jutro sprawdzian z j.angielskiego, odpowiedź z "ukochanej" fizyki. W piątek kartkówko-sprawdzian (niby kartkówka ale trwa 45 min) z mapy Afryki z państwami i stolicami oraz pewnie jeszcze jakieś zadanie domowe. We wtorek natomiast zeka mnie test z biologii. Pan z historii jeszcze nie zapowiedział sprawdzianu lecz może to zrobić jutro i wtedy będziemy pisać sprawdzian w czwartek lecz mam nadzieję że nas to ominie. Z niemieckiego natomiast sprawdzian piszemy w następnym roku szkolnym bo teraz nie zdążymy -,- (ciekawe czy będę coś pamiętać). Na czwartek następny mam przygotować z koleżankami prezentacje ze zdjęciami z wycieczki oraz muszę napisać sprawozdanie z wycieczki do Srebrnej Góry (hurrra !). Jak sami widzicie trochę się tego uzbierało. 

O 17:00 mam tańce więc muszę się już szykować bo chcę się coś jeszcze pouczyć do szkoły. Jednak po piątku 13 już odpocznę bo nie będzie sprawdzianów ani kartkówek. Mam jednak nadzieję że tak do końca nie będziemy się uczyć. HOPE

1 komentarz:

  1. ja ma tak samo, teraz mam tyle sprawdzianów i nauki co nie miałam w całym roku szkolnym... Ale walka o oceny trwa, pamiętaj ! ; )
    Obserwuję ;>
    http://lets-her-go.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

:) za każdy miły komentarz bardzo dziękuję
:) weryfikacja obrazkowa - wyłączona
:) w komentarzu napisz swoje odczucia po przeczytaniu posta
:) jak ci się podoba to zaobserwuj xoxo